Тържество за 8-ми март

Днес в ОУ „Алеко Константинов“ беше истински празник, изпълнен с много усмивки, топлина и детска обич. ❤️

С огромно старание и вълнение нашите ученици отбелязаха предстоящия празник – 8 март. Те поздравиха своите майки, баби и учители с красиви танци, песни и весели игри, които изпълниха деня с настроение и радост.

За финал децата поднесоха специална изненада – ръчно изработени картички, сътворени с много любов и внимание. Със същата искреност те подариха и на своите учители картички с топли благодарствени думи – малък, но много ценен жест на признателност.

Получи се един наистина прекрасен празник, който ще остане в сърцата на всички присъстващи. 🌸

В края на тържеството директорът на училището поздрави всички с вдъхновяваща благодарствена реч и отправи пожелания за здраве, обич и още много поводи за усмивки.

Честит предстоящ празник на всички дами! 🌷